VIDEO: Elis Mraz na sebe v koronavirovém songu nenechá sahat

Zpěvačka Eliška Mrázová, alias Elis Mráz, se tento rok opravdu činí. Zatímco na novou desku už nějaký ten rok čekáme, od začátku roku chrlí jednu hudební ukázku na druhou. Nyní se přidala k umělcům, kteří reagují svým novým singlem na aktuální koronavirový stav. Její nový koronasong dostal název „Don’t Touch Me“.

Po reggae songu „Wanna Be Like“, se kterým se Elis pokoušela dostat na Eurovision Song Contest v Rotterdamu, přichází zpěvačka se skladbou „Don’t Touch Me“. Píseň má necelé dvě minuty a vypovídá o tom, co v posledních několika týdnech opravdu nechcete. Tedy aby se vás někdo cizí dotýkal. Z aktuální situace se však zpěvačka nehroutí, ale naopak ji vtipně glosuje.

 Premiéra videoklipu proběhla v neděli v 18:00 na YouTube kanále zpěvačky a vtipný text písničky doplňuji i neméně vtipný videoklip, ve kterém se prohání Elis v zorbingové kouli prázdnou Prahou. „Píseň byla tvořena za účelem pobavit, tak pokud se tohle podaří, bude její účel na stoprocent splněn,“ vysvětlila zpěvačka poselství skladby na svůj instagramový profil.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *