VIDEO: Dua Lipa nabádá k tomu, abyste zůstali doma.

Dua Lipa se díky své nové desce „Future Nostalgia“ dostává do popředí britské popové scény. Díky této krásce s balkánskými kořeny má po dlouhé době Velká Británie globální popovou hvězdu. Zpěvačka to potvrzuje i novým singlem „Break My Heart“, který představila živě ze svého domova v The Night Show komika Jimmyho Fallona.

V době koronavirové musely některé pořady z televizních obrazovek úplně zmizet a nahradilo je zpravodajství a reprízy starších seriálů a filmů. To rozhodně neplatí o show amerického komika Jimmyho Fallona, který svou The Night Show moderuje ze svého domova a hosty zpovídá po skypu. Nejinak tomu bylo u zpěvačky Dua Lipy.

Ta divákům představila i svůj nový singl „Break My Heart“, jehož vydání kvůli koronavirové pandemii uspíšila. Živě ho zazpívala ze svého londýnského bytu a využila k tomu i moderní techniku. Díky ní nás vzala na necelé čtyři minuty na výlet do devadesátek. Atmosféru této dekády dokresluje kamerový filtr a záběr na světla města s tančícími lidmi v pozadí. Slibujeme, že se od celého vystoupení nebudete moci odtrhnout. Vystoupení není pouze pastvou pro oči, ale nese v sobě dokonce i poselství. V písni Dua Lipa zpívá o tom, že kdyby zůstala doma, nemusela mít zlomené srdce. Zpěvačka tuto myšlenku trochu pozměnila a v aktuálním vystoupení nabádá, aby lidé zůstali doma a zachránili tak spoustu lidských životů.

Jaké parádní video za pár kaček udělala Dua Lipa ze svého domu můžete shlédnout zde po článkem.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *