Tři největší comebacky tohoto podzimu! Na čí desky se můžeme těšit?

Letošní hudební podzim bude opravdu nabitý. Těšit se můžeme na spoustu nové muziky. Některé hvězdy odtajnily své plány už v létě, někteří to činí nyní na začátku podzimu. Pojďme se podívat na tři námi nejočekávanjší comebacky tohoto půlroku.

Jedno z prvních překvapení přišlo od zpěvačky Pink. Ta zveřejnila svůj nový singl na začátku srpna. Novinka „What About Us“ překvapila svým zvukem a již nyní se jedná o veliký hit. Hned s vydaným singlem také zveřejnila zpěvačka i informace o nové desce. Novinka se bude jmenovat „Beautiful Trauma“, vyjde 13. října a objeví se na ní 13 nových písní.

 

Britská dvojce Adam a Theo alias Hurts si na tento podzim připravila také pro své fanoušky nějakou tu novou muziku. Je to již 7 let, co se pohybují na hudební scéně a za tu dobu už v České republice koncertovali nespočetně. Ani letos české fanoušky nemine koncert v Praze. Skupina se představí na státní svátek 17. listopadu a zajisté představí nové písně ze čtvrtého studiového alba Desire, které vychází již 29. září. Na něm se objeví pilotní singl „Beautiful Ones“ i aktuální novinka „Ready To Go“. Kromě těchto dvou zmíněných písní se můžete dočkat dalších jedenácti písní. Hurts o novém albu prohlašují:„Je pro nás velkým potěšením ohlásit ‚Desire‘. Album plné vášně, bolesti a chtíče. A také plné té nejlepší hudby, kterou jsme kdy složili.“

 

Svou troškou do mlýna také přispěje se svým nový albem i první americká vítězka soutěže American Idol Kelly Clarkson. Ta před několika málo dny představila dvě ochutnávky z připravovaného alba „Meaning of Life“. Jedná se již o osmé studiové album, ale první album, které vydává Kelly pod vydavatelstvím Warner Music. Z nové desky představila Kelly písně „Love So Soft“, ke které ihned zveřejnila i videoklip. Druhá novinka se jmenuje „Move You“ a pustit si ji můžete zde.

 

 

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *