Taylor Swift se na podzim vrací s novou deskou!

Zpěvačka Taylor Swift se vrací na hudební scénu. Po třech letech starém albu „1989“ přichází zpěvačka na podzim s novou deskou „Reputation“. A již prvním singlem je jasné, že opět rozčeří nejen stojaté vody popové hudební scény, ale také vztahy s jejími rivaly. Opět totiž ve svých skladbách naráží na osobní konflikty, které vede s několika svými kolegy.

24. srpna vypustila Taylor Swift svůj nový singl „Look What You Made Me Do“. Ještě před vydáním singlu na svém instagramu zveřejňovala zpěvačka videa s hadem. Není to jen tak. Zpěvačka dostala díky konfliktům například s Katy Perry nebo Kanye Westem přezdívku „snake“ – tedy had. Nyní si na této přezdívce založila svou propagaci. Samotný singl není pak mířen na konkrétní osoby, ale je věnován všem protivníkům Taylor Swift. Podle zpěvačky „stará Taylor umřela a nyní je tu nová“.

Toho si můžeme všimnou v novém videoklipu k pilotnímu singlu, kde zpěvačka v prvních záběrech vyleze z hrobky jako zombie. Kromě toho se zde objeví i mnoho dalších podob zpěvačky z předchozích alb. Taylor se tak snaží říct, že již není naivní dívkou, kterou byla do teď. Na finančně nákladný videoklip se můžete podívat zde.

Taylor Swift však na nic nečeká a nechce promeškat žádnou šanci k propagaci svého připravovaného alba. Nabízí nám tak další promo singl „… Ready For It?“. Skladba má opět minimalistický beat, který střídá melodický náběh na refrén. Podobně jako tomu je i u písně „Look What You Made Me Do“. Taylor se očividně nebála v nahrávacím studiu experimentovat. Sázka na něco nového jí zatím vychází. Uvidíme tak, jestli v podobně úspěšném duchu bude pokračovat i celá nahrávka „Reputation“, která vychází v listopadu, konkrétně 10. listopadu. Na novince se objeví hned 16 skladeb.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *