Nový song od Kygo a Seleny Gomez

Minulý týden se ke mně dostala novinka od Kygo a Seleny Gomez – It Ain´t Me. Kygo je pro mě DJ, který je jakousi zárukou dobré hudby, kterou si rád dám do uší, když ráno jedu do práce nebo někam na cesty.

Tenhle norský týpek si přizval Selenu Gomez a s ní pustili do světa tuhle pecku, která k dnešnímu dni, tedy 14.3.2017, má skoro 75 miliónu shlédnutí. Nejenže mě překvapila melodie a tempo tohoto songu, ale zejména hlas Seleny Gomez. Až do minulého roku, kdy se mi pod ruce dostaly songy z jejího nového alba Revival, jsem žil v domnění, že Seleně je stále 15 let a kamarádí se s Hannah Montanou, která vlastně neexistuje, protože Hannah Montana je Miley Cyrus. Překvapilo mě, že Selena je narozená v roce 1992 a tudíž jí letos v červenci bude 25 let. Chtělo se mi smát, když jsem si připustil, v jakém crazy omylu jsem žil.

Tak jsem se rozhodl, že si Selenu vygooglím a něco si o ní přečtu. Maminka je herečka, a proto k herectví měla předpoklady. Tahle polomexičanka míchnutá italskou krví se před kameru dostala ve svých 10 letech poprvé a od té doby se to s ní veze stále výš a výš. Lze o ní říct, že je to komerční hvězda, která dělá to, co jí šedé eminence poví. Na druhou stranu je považována za jednu z nejlidštějších umělkyň, která nemá potřebu si hrát na hvězdu. Možná se tato informace pojí i se skutečností, že Selena trpí nemocí zvanou lupus, což je nevyléčitelná autoimunitní nemoc, která napadá imunitní systém člověka. S ní se pojí i periodické deprese. Ano, i osud Seleny si vybral svoji daň. Ale co, hlavní je, že jsou na tuto nemoc léky a když je bude zodpovědně brát, bude Selena v cajku. Mně se na téhle holce líbí její srdečnost, která na mě skrz obrazovku působí upřímně. Fandím jí. A když se vrátím k předešlé myšlence její komerční dráhy, nevidím na tom zas až tak nic špatného. Myslím si, že tahle holka je na správné cestě a třeba nás do budoucna ještě hodně překvapí.

A tak sem přikládám odkaz na novou pecku Kyga a Seleny Gomez, kterou poslouchám snad každý den až do absolutního resetu mojí centrální nervové soustavy.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *