Nové album Lenny vychází už tento měsíc!

Jsou to téměř čtyři roky, co vydala zpěvačka Lenny svou debutovou desku. Zdá se, že je tedy nejvyšší čas na prvotinu navázat. Stane se tak již tento měsíc. Po několika singlech přichází dcera Lenky Filipové s ucelenou nahrávkou.

Nová deska dostane název „Weird & Wonderful“ a vyjde 22. května. Na albu se objeví jak již vydané singly, tak i úplně nové písně. Mezi již známé skladby patří písně jako „Lovers Do“, „Enemy“, „Figure It Out“ nebo zatím poslední singl „Wake Up“. Právě poslední singl vznikal v londýnských hudebních studiích a zpěvačka k němu nedávno představila i videoklip plný záběrů z natáčení této skladby. „Když jsem poslouchala album, scházela mi tam písnička o dvou slovech. Slogan, který by si mohli lidi zpívat na koncertech s námi,“ řekla o písni zpěvačka.

Někdy jsem cítila radost a někdy smutek, někdy jsem skládala sama a někdy s úplně cizími lidmi. Byl to krásný a podivný proces. Když jsem tyto slova viděla napsané na papíře, věděla jsem, že se album musí tak jmenovat,“ vysvětlila zpěvačka, proč se album bude jmenovat právě „Weird & Wonderful“.

Kromě samotné zpěvačky se na album objeví i duet s raperem Marpem, který momentálně se zpěvačkou žije. Celý tracklist nové desky naleznete níže.

Tracklist alba „Weird & Wonderful“: Lovers Do, Enemy, Figure It Out, W.A.N.F.A, Let Go, Maneater, NANANANANANA, Wake Up, Home, Forever, infinity, Easy ft. Marpo

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *