Lady Gaga a Arianě Grande zapršelo v novém klipu „Rain On Me“.

Zpěvačka Lady Gaga vydává druhý singl z desky „Chromatica“ týden před samotným vydáním desky. Druhým singlem se stala skladba „Rain On Me“, ve které se objevila i Ariana Grande. Stane se z ní letní hit?

S novou deskou „Chromatica“, která vychází 29. května, se zpěvačka Lady Gaga vrací na taneční parkety a její aktuální póza je úplně odlišná od civilnosti, kterou ukázala na albu „Joanne“ a na úspěšném soundtracku k filmu Zrodila se hvězda. Lady Gaga přichází na novince „Rain Over Me“ s velice vydařeným popem. Po úvodní rozpačitě přijaté skladbě „Stupid Love“ taneční parkety zaplní se stoprocentní jistotou.

Úspěchu dopomůže určitě i mladá zpěvačka Ariana Grande, která pomůže Gaga zejména u mladších fanoušků v kategorii 10 – 15 let. Právě tato věková skupina už na popovou hvězdu, která se proslavila v roce 2008, příliš neslyší.

„Píseň Rain On Me jsem napsala ve studiu, když jsem procházela těžkými životními situacemi. Déšť reprezentuje slzy. A je to taky metafora pro množství alkoholu, které jsem požívala, abych v něm mohla utápět své myšlenky. Ta písnička má ale daleko více vrstev,“ řekla Lady Gaga v rozhovoru pro Zana Lowa z Apple Music.

V tomto rozhovoru mluvila jedna z nejúspěšnějších performerek i o přátelství s Arianou: „Ta žena si bezpochyby prošla těžkými životními situacemi. Když chodila za mnou do studia, pořád jsem brečela, ale ona ne. Řekla mi, že to zvládneme, že bude vše v pořádku a dala mi na sebe telefonní číslo. Byla neúnavná a snažila se se mnou skamarádit. Já jsem se s ní ale vídat nechtěla, protože jsem nesnesla představu, že na ni budu promítat svou negativitu. Jí to došlo a řekla mi: ‚Ty se schováváš.‘ A tak se z nás staly kamarádky.“

Obě zpěvačky své kamarádství nakonec promítly i do nového videoklipu.Ten je směsicí tance a extravagance, jak jsme u Lady Gaga byli vždy zvyklí.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *