Lady Gaga je neoriginální, ale přesto hitová!

Zpěvačka Lady Gaga zažívá velice plodný půlrok. Loni na podzim jí vyšlo její páté studiové album „Joanne“, na kterém koketuje s folkem a country. Vystoupila na módní přehlídce Victoria Secret. V únoru si zpěvačka zazpívala v poločase na Super Bowlu a před pár dny nahradila Beyoncé jako headlinera amerického festivalu Coachella. 

Album „Joanne“ bylo v prodejích úspěšné, zato se však žádný singl z alba nedočkal výrazného úspěchu. Jediným úspěšnějším singlem se stala píseň „Million Reasons“, ale oproti předchozím hitovým smrštím této ambiciózní američanky s italskými kořeny se jedná spíše o slabý odvar.

Že by si Lady Gaga dala na chvilku od nahrávání nových písní pokoj se však říct nedá. Momentálně připravuje soundtrack k filmu „Zrodila se hvězda“, ve kterém si zahraje hlavní roli. A nezůstalo pouze u sountracku. Do studia se zavřela i s producentem DJem White Shadow. Výsledkem jejich spolupráce je nový singl „The Cure“, který Gaga představila právě při vystoupení na Coachelle.

„Když Gaga skládala Joanne, byl jsem s ní skoro pořád. Nahrávala album, o němž jsem věděl, že do něj nemám čím přispět. Ale byl jsem u toho s ní, poslouchal jsem tu hudbu, mluvil jsem o ní a snažil jsem se jí porozumět. Nemohl jsem na tu desku ničím přispět, ale pořád jsme zůstali přáteli. Letos jsme spolu ale ve studiu strávili asi 6 týdnů a ty byly velmi plodné.“ prozradil o spolupráci s Lady Gaga DJ White Shadow.

Zdroj citace: Gaga česky
Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *