Katy Perry vydává těhotenský singl „Daisies“

Zpěvačka Katy Perry už je v pokročilém stádiu těhotenství. I přesto, že by se mohla věnovat nyní sama sobě a připravovat se na těhotenství, vydává zpěvačka nový singl „Daisies“, jehož význam v posledních dnech nabyl daleko většího významu.

„Daisies“ napsala zpěvačka již před třemi roky. Tehdy na zpěvačku po vydání alba „Witness“ padly depresivní stavy. „Část písně jsem napsala před třemi roky. Trpěla jsem klinickými depresemi a hledala světlo na konci tunelu. Píseň „Daisies“ je pro mě velkou dávkou inspirace. Je o tom, že se člověk nemusí měnit a neměl by se stydět za svou minulost,“ prozradila o vzniku svého nového singlu zpěvačka.

Píseň vydává zpěvačka opravdu v pravou dobu. Tato doba totiž význam písně násobí. Katy Perry mohla díky karanténě přemýšlet o věcech, které považovala doposud za samozřejmost. „Doufejme, že až se z toho všichni dostaneme, oceníme a budeme vděční za naši svobodu,“ dodala.

Společně se singlem byl představen i datum vydání nového alba zpěvačky. Nová placka by měla vyjít 14. srpna. Fanoušci zpěvačky spekulují, že se na šesté studiové nahrávce objeví i duet se zpěvačkou Taylor Swift. Ta totiž dala v den vydání singlu „Daisies“ na svůj instagram fotku ve svetru se sedmikráskami. A víte co znamená v překladu název „Daisies“? Že by to byly právě sedmikrásky?

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *