Katy Perry hlásí comeback s novým singlem „Chained To The Rhythm“

Jsou to již necelé čtyři roky od vydání desky „Prism“ a nyní je čas na nástupce. Zpěvačka Katy Perry dnes 10. února odpremiérovala pilotní singl ze své připravované čtvrté studiové desky. A je jasné, že to bude opět pořádný hit.

Svůj nový singl „Chained To The Rhythm“ Katy Perry už několik dnů před vydáním vydatně propagovala. Hned v několika desítkách nákupních centrech po celém světě nechala umístit diskokoule. Když jste šli kolem a měli jste sluchátka při ruce, mohli jste si poslechnout krátkou ukázku z novinky. Mnoho lidí tak následně zavalilo twitter a ostatní sociání sítě pozitivními ohlasy. Zároveň na několika místech po USA byly k vidění obrovské plakáty lákající právě na 10. února.

Krátce po vydání vzbudil song velké ohlasy. Ne však kvůli kvalitě písně, ale spíše kvůli jeho politickému podtextu. Katy Perry v něm totiž zpívá, že žijeme v jedné velké mediální bublině a nevidíme nic jiného okolo sebe. Nepřímo se také naváží do nového amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Na novince není zpěvačka sama, krátce se zde ohřál i Skip Marlye, tedy vnuk Boba Marleyho. Samotná skladba pochází z rukou dvorního producenta zpěvačky Maxe Martina a zpěvačky a skladatelky Sii. Ta se objeví i v doprovodných vokálech.

Pokud byste chtěli novinku slyšet naživo, budete mít jedinečnou možnost. 12. února se udílejí hudební ceny Grammy a zde by měla Katy Perry vystoupit naživo. Pokud jste však nedočkaví, Katy si pro vás připravila lyric video, ve kterém se ocitnete v domečku pro křečka.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *