Fergie vydává desku „Double Dutchess“ po 11 letech!

Jednou z nejočekávanějších desek tohoto roku je bezpochyby novinka „Double Dutchess“ od zpěvačky Fergie. Na tu fanoušci museli čekat dlouhých 11 let. 22. září příšel okamžik, kdy jsme se konečně všichni dočkali. Zpěvačka si k propagaci nového alba připravila i řadu překvapení.

Krátce po vydaní své první debutové desky „The Dutchess“ se spekulovalo, že Fergie vydá i svou druhou sólovou desku. Nestalo se tak a zpěvačka definitivně kapitulovala na svou kariéru sólové zpěvačky poté, co se dala zpět dohromady se zbylými členy kapely The Black Eyed Peas. Nutno říct, že deska „The Dutchess“ byla veleúspěšnou nahrávkou a pochází z ní takové hity jako jsou skladby „Big Girls Don’t Cry“, „Fergalicious“ nebo „Glamorous“ s Ludacrisem.

Od roku 2014 nás pak Fergie napínala s vydáním svého druhého studiového alba. Přišla s písní „L.A. Love“, která měla být pilotním singlem. Masový úspěch se však nedostavil a Fergie se opět zavřela do studia a hledala ten správný směr pro své nové album. Minulý rok o prázdninách na nás vychrlila zpěvačka novinku „M.I.L.F.$“, ze které se stal docela slušný virál. O rok později je bývalá členka skupiny Black Eyed Peas zpět v plné síle a dává o tom okolí pořádně vědět.

Kromě samotné desky „Double Dutchess“ však připravila Fergie i ke všem třinácti písním videoklipy. Ty by měli vyjít na speciální edici alba pouze ve Spojených státech. Navíc se budou promítat ve vybraných kinech.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *