Ellie Goulding oznámila nové album a přichází se singlem „Power“.

Zpěvačka Ellie Goulding představila nový singl „Power“ a rovnou k němu přidala i videoklip, který natočila ve svém londýnském bytě v době izolace. Kromě nového singlu oznámila i příchod nového alba. Co dalšího prozradila?

„Chtěla jsem nový singl Power představit jako ochutnávku z mého nového alba.“ Tak s těmito slovy uvolnila v pátek 22. května zpěvačka Ellie Goulding novou skladbu. Na nové album od této britské hvězdy a autorky hitu „Love Me Like You Do“ čekáme již pět let. Ačkoliv se poslední album „Delirium“ setkalo u fanoušků a kritiků s vlažným přijetím, Ellie nedávno na svém instagramu a facebooku ješitně komentovala, že její poslední deska se dočkala jedné miliardy stravování na Spotify a jedná se tak o její nejúspěšnější album vůbec.

Ellie popisuje nový singl „Power“ jako píseň, která je o vztazích 21. století a o tom, jak můžou partnerský vztah zničit sociální sítě, povrchnost a materiální statky. Podle zpěvačky začíná většina vztahů nevinnou lží na společném rande a následně přichází rozčarování.

Videoklip k nové skladbě byl natočen v domácí izolaci u Ellie Goulding doma. Ve videoklipu nehledejte nějaké hluboké myšlenky. Ellie natočila klip ve své posteli přes FaceTime a hlavní roli ztvárnila sama zpěvačka, která se lascivně svíjí ve spodním prádle na svém posteli. Nechybí ani detailní záběry na polonahé tělo zpěvačky.

Jako ochutnávka z připravovaného alba si stojí singl obstojně. Kromě nového singlu však Ellie více informací o nové desce nevypustila. Není tedy jasné, kdy nás obohatí svou dlouhohrající plackou.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *