„Chromatica“ Lady Gaga vyjde na konci května. Album nabídne tři zajímavé spolupráce.

Zpěvačka Lady Gaga se na vrchol hitparád opět dostala se soundtrackem k filmu Zrodila se hvězda. Po roce a půl od vydání filmu přichází zpěvačka s novým albem. Jeho vydání se však kvůli koronavirové krizi odložilo. Tento týden zpěvačka konečně potvrdila nové datum.

Již 10. dubna mělo vyjít nové album „Chromatika“ z něhož pochází i pilotní singl „Stupid Love“. Nestalo se tak a zpěvačka odložila vydání na neurčito. „Doufám, že až to album vyjde, tak pochopíte, že mi jde o to, abychom na něj tancovali společně, abychom se společně potili, objímali a líbali. Abychom to oslavili tak bombasticky, jako nikdy předtím. Do té doby všichni zůstaňte doma!“ zdůvodňovala zpěvačka v oficiálním prohlášení na svém instagramovém účtu. Kvůli stávající situaci by také nové album nemohla promovat v různých show po celém světě.

Tento týden však zpěvačka uvedla, že album vyjde 29. května. Už o dva týdny dříve jsme se však dozvěděli i tři zajímavá jména, která na albu budou přítomna. Jedná se o korejskou hudební skupinu BlackPink, zpěváka Eltona Johna a v neposlední řadě, jednu z popových ikon současnosti, zpěvačku Ariana Grande.

Právě poslední zmíněná měla s Lady Gaga natočit duet „Rain Over Me“, který by se podle spekulací měl stát druhým singlem z alba. Dokonce by měl vyjít týden před vydáním samotného alba i s videoklipem, který se měl stihnout natočit ještě před pandemií. Jestli jsou tyto spekulace pravdivé, to zjistíme už 22. května.

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *