Bude Ben Cristovao reprezentovat Českou republiku na Eurovizi příští rok?

Soutěž Eurovision Song Contest zaznamenala po 64 letech pauzu kvůli koronavirové krizi. Pro Bena Cristovaa to byl zajisté velký šok. 16. května mohl vystoupit ve finále této evropské hudební soutěže.

Po oznámení zrušení letošního ročníku začaly jednotlivé země představovat své nové reprezentanty, respektive staronové reprezentanty. Svou účast už potvrdila například zpěvačka Montagne z Austrálie nebo Victoria z Bulharska. Mimo to oznámila i minulý týden Česká televize na svém oficiálním eurovizním facebookovém profilu, že Benny Cristo bude reprezentovat Českou republiku v příštím roce v Rotterdamu.

Ačkoliv bude Ben reprezentovat Českou republiku na Eurovizi, nebude ji moci reprezentovat s písní „Kemama“, se kterou vyhrál letošní hlasování v národním kole. V internetovém rozhovoru Eurovisioncalls s nejznámější nizozemskou blogerkou Nikkietutorials Ben potvrdil, že chystá pro své fanoušky celkem tři různé písně. Z těchto tří písní by si měli fanoušci vybrat tu vítěznou, kterou představí zpěvák na pódiu v Rotterdamu.

Kromě zmíněné novinky také Ben ve video rozhovoru s Nikkie ukázal své obrazy, které v době karanténě maluje. Na celý rozhovor a na klip k písni „Kemama“ se můžete podívat pod tímto článkem.

 

Follow Štěpán Strejček:
25letý člověk zajímající se o hudbu všech žánrů, tedy snad kromě dechovky a vážné hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *